Klaipėda, Liepų g. 85, LT-92195

+370 608 01100 zigmundasc@yahoo.com

Duslintuvų remontas/ Suvirinimo darbai

Išmetimo sistema automobilyje yra labai svarbus elementus, kuris privalo būti tvarkingas. Netvarkinga išmetimo sistema skleidžia nemalonų garsą, kartais jei duslintuvas prakiuręs ar prarūdijęs automobilio priekyje tuomet salone ne tik girdimas skardus garsas bet ir užuodžiamas išmetimo dujų kvapas, kuris ilgesnėje kelionėje gali pakenkti jūsų sveikatai suteikdamas nemenką galvos skausmą dėl dujų salone, bei didelio triukšmo.

Kartais pakanka duslintuvą virinti dėl pramuštų vietų ar lengvai prarūdijusių vietų. Išmetimo sistemos būklę reikia visuomet vertinti, jei duslintuvas yra tiek surūdijęs kad nelabai jau yra ką virinti, tai toks taisymas bus tik laikinas sprendimas. Surūdijusį ir pasenusį duslintuvą reikia keisti nauju. Reikia nepamiršti, kad keičiant duslintuvą reikės ir duslintuvui tarpinių, apkabų, movų.

Automobilių išmetimo sistemos taip pat turi lanksčias movas, taip vadinamas gofras. Gofros paskirtis-veikiant varikliui sumažinti perduodamas duslintuvui ir kėbului vibracijas. Dėl savo konstrukcijos, laikui bėgant gofras taip pat reikia keisti.